Partizan pobedio PKB u Padinskoj Skeli

Padinska Skela ugostila Partizan posle 17 godina

u Najnovije sportske vesti od
Cicak – Rancevi 25%

Fudbaleri Partizana u rezervnom sastavu pobedili su u Padinskoj Skeli tim PKB-a sa 2:0 u tradicionalnom kontrolnom meču pred nastavak Jelen superlige. Strelci za Crno-bele bili su Nikola Ninković u prvom poluvremenu i Saša Marković u finišu meča.

Partizan je na gostovanju u Padinskoj Skeli slavio protiv beogradskog zonaša PKB-a 2:0. Strelci golova za Crno-bele bili su Nikola Ninković u 11. minutu i Saša Marković u poslednjem minutu utakmice.

Pored dva gola crno-beli su imali još nekoliko sjajnih šansi – Malbašić je pogodio stativu, Grbić promašio zicer a dobre prilike imali su još Pantić, Pantelić, Golubović i Fofana.

Partizan pobedio  PKB u Padinskoj Skeli

Crno-beli su bili dominantni tokom celog meča ali i domaćini su nekoliko puta dobrom intervencijom opasno pripretili.

Borčanci bi da prevare tradiciju

Padinska Skela, naselje poznato po velikom broju navijača Partizana, posle 17 godina ugostila je crno bele. Utakmicu je pratilo oko 1.000 gledalaca a Nikolić je opet šansu dao rezervistima i igračima sa manjom minutažom u Jelen superligi.