Leva Obala Beograda Info – LOBI kao HOBI

Vidovdanski turnir 2013

u Vidovdanski turnir od
Cicak – Rancevi 25%

Danas u Borči počinje 21. Vidovdanski turnir u malom fudbalu gde nas očekuju prvi golovi, prvi driblinzi, prve čarke, prvi zvižduci, prvi aplauzi, prvi porazi kao i prve pobede.

Prva utakmica se igra u 18.30 između prošlogodišnjeg osvajača ekipe „Mesara Pufta“ i ekipe „Orlova“.

Na turnirnu „Trofej Vidovdana 2013“ koji traje do 28. juna, učestvuju 24 ekipe koje će se boriti za prelazni trofej koji donosi nagradu od 180.000,00 dinara. Biće odigrane 52 utakmice u 13 dana takmičenja.

Pogledajte raspored svih utakmica, rezultate odigranih, tabele, parove i poredak ekipa kao i ostale zanimljivosti vezane za Vidovdanski turnir 2013.

Pogledajte kompletno I kolo, II kolo i III kolo sa kratkim izveštajima, slikama i video spotom.

  Počelo prijavljivanje za jubilarni "Trofej Vidovdana 2017" u Borči

Izveštaj doigravanja na turniru – Osmina finala i Četvrtfinale.

SPECIJALNO !!! Video reportaža Vidovdanskog turnira 2013

Grupa A
MečDatum – Vreme Rezultat
0115.jun 18:30Mesara Pufta3:0 (SR)Orlovi
0215.jun 19:15VS Roll6:0 (2:0)Protehel
1318.jun 20:00Mesara Pufta3:1 (2:0)VS Roll
1418.jun 20:45Orlovi0:3 (SR)Protehel
2521.jun 18:30Protehel3:9 (2:2)Mesara Pufta
2621.jun 19:15VS Roll3:0 (SR)Orlovi
TabelaPNIGRGDGPB
1.Mesara Pufta3+121549
2.VS Roll21+71036
3.Protehel12-66123
4.Orlovi Diskvalifikovan

 

Grupa B
MečDatum – VremeRezultat
0315.jun 20:00Eho Kafe4:1 (1:0)Tvrd Orah
0415.jun 20:45Mimaks1:1 (1:1)Auto Keš
1518.jun 21:30 NTEho Kafe2:3 (1:2)Mimaks
1618.jun 19:15Tvrd Orah4:4 (3:1)Auto Keš
2721.jun 20:00Auto Keš4:4 (2:3)Eho Kafe
2821.jun 20:45Mimaks1:1 (1:1)Tvrd ORah
TabelaPNIGRGDGPB
1.Mimaks12+1545
2.Eho Kafe111+21084
3.Auto Keš3993
4.Tvrd Orah21-3692
Grupa C
MečDatum – VremeRezultat
0516.jun 18:30T Gradnja2:0 (2:0)Brka Bar
0616.jun 19:15Zar je bitno3:6 (2:2)Fitnes klub Oktagon
1719.jun 20:00T Gradnja5:2 (5:1)Zar je bitno
1819.jun 20:45Brka Bar4:3 (2:1)Fitnes klub Oktagon
2922.jun 18:30Fitnes klub Oktagon2:0 (2:0)T Gradnja
3022.jun 19:15Zar je bitno2:1 (1:0)Brka Bar
TabelaPNIGRGDGPB
1.Fitnes klub Oktagon21+41176
2.T Gradnja21+3746
3.Brka Bar12-2573
4.Zar je bitno12-57123
Grupa D
MečDatum – VremeRezultat
0716.jun 20:00Adaneks6:0 (2:0)Tatini sinovi
0816.jun 20:45OFK Crvenka 25:1 (2:0)Crveni đavoli
1919.jun 21:30 NTAdaneks3:0 (2:0)OFK Crvenka 2
2019.jun 19:15Tatini sinovi0:2 (0:2)Crveni đavoli
3122.jun 20:00Crveni đavoli3:4 (0:2)Adaneks
3222.jun 20:45OFK Crvenka 25:4 (1:2)Tatini sinovi
TabelaPNIGRGDGPB
1.Adaneks3+101339
2.OFK Crvenka 221+21086
3.Crveni đavoli12-3693
4.Tatini sinovi3-9413
Grupa E
MečDatum – VremeRezultat
0917.jun 18:30Cvrle3:3 (1:1)Eko nautik centar
1017.jun 19:15Perionica Agencija Jeni0:5 (0:2)Samo vas gledamo
2121.jun 21:30 NTCvrle3:1 (2:0)Perionica Agencija Jeni
2220.jun 20:45Eko nautik centar1:5 (0:1)Samo vas gledamo
3323.jun 21:30 NTSamo vas gledamo1:3 (0:0)Cvrle
3423.jun 19:15Perionica Agencija Jeni11:1(7:1)Eko nautik centar
TabelaPNIGRGDGPB
1.Cvrle21+4957
2.Samo vas gledamo21+71146
3.Perionica Agencija Jeni12+31293
4.Eko nautik centar12-45191
Grupa F
MečDatum – VremeRezultat
1117.jun 20:00Kafe Igr.Zemlja čuda2:2 (1:1)OFK Crvenka 1
1217.jun 20:45Klub Imperator Pančevo2:4 (1:2)Mali Marko
2320.jun 18:30Kafe Igr. Zemlja čuda3:1 (1:0)Klub Imp. Pančevo
2420.jun 19:15OFK Crvenka 14:3 (3:1)Mali Marko
3523.jun 20:00Mali Marko1:0 (1:0)Kafe Igr.Zemlja čuda
3623.jun 20:45Klub Imperator Pančevo2:9 (0:5)OFK Crvenka 1
TabelaPNIGRGDGPB
1.OFK Crvenka 121+81577
2.Mali Marko21+2866
3.Kafe Igraonica Zemlja čuda111+1544
4.Klub Imperator Pančevo3-11516
Osminafinala
MečDatum – VremeRezultat
3724.jun 19:00 Mesara Pufta3:1 (2:0)Brka Bar
3824.jun 19:45 T Gradnja2:1 (1:1)OFK Crvenka 2
3924.jun 20:30 Cvrle2:1 (1:1)Mali Marko
4024.jun 21:15 Mimaks1:3 (0:2)Auto Keš
4125.jun 19:00 Fitnes klub Oktagon3:5 (0:2)Perionica Agen. Jeni
4225.jun 19:45 VS Roll8:7pEho Kafe
4325.jun 20:30 OFK Crvenka 13:0 (0:0)Samo vas gledamo
4425.jun 21:15 Adaneks1:0 (0:0)Kafe Zemlja čuda
Četvrfinale
MečDatum – VremeRezultat
4526.jun 19:00 OFK Crvenka 12:5Adaneks
4626.jun 19:45 Cvrle5:1Auto Keš
4726.jun 20:30 Perionica Agen. Jeni1:4VS Roll
4826.jun 21:15 Mesara Pufta8:7pT Gradnja
Polufinale
MečDatum – VremeRezultat
4927.jun 19:30 Mesara Pufta1:2 (1:1)Cvrle
5027.jun 20:15 VS Roll3:4 (1:0)Adaneks
3. mesto
MečDatum – VremeRezultat
5128.jun 17:30 Mesara Pufta5:2VS Roll
Finale – 21. Trofej Vidovdana
MečDatum – VremeRezultat
5228.jun 19:00 Cvrle6:1Adaneks

Lista strelaca-Vidovdanski turnir 2013. - Borča - Trofej Vidovdana 2013 - I kolo

Povezane teme:

Ostavite odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena.

*

Poslednje iz Vidovdanski turnir

Idi na Vrh