Leva Obala Beograda Info – LOBI kao HOBI

Vidovdanski turnir 2013

u Vidovdanski turnir od

Danas u Borči počinje 21. Vidovdanski turnir u malom fudbalu gde nas očekuju prvi golovi, prvi driblinzi, prve čarke, prvi zvižduci, prvi aplauzi, prvi porazi kao i prve pobede.

Prva utakmica se igra u 18.30 između prošlogodišnjeg osvajača ekipe „Mesara Pufta“ i ekipe „Orlova“.

Na turnirnu „Trofej Vidovdana 2013“ koji traje do 28. juna, učestvuju 24 ekipe koje će se boriti za prelazni trofej koji donosi nagradu od 180.000,00 dinara. Biće odigrane 52 utakmice u 13 dana takmičenja.

Pogledajte raspored svih utakmica, rezultate odigranih, tabele, parove i poredak ekipa kao i ostale zanimljivosti vezane za Vidovdanski turnir 2013.

Pogledajte kompletno I kolo, II kolo i III kolo sa kratkim izveštajima, slikama i video spotom.

Izveštaj doigravanja na turniru – Osmina finala i Četvrtfinale.

SPECIJALNO !!! Video reportaža Vidovdanskog turnira 2013

Grupa A
Meč Datum – Vreme   Rezultat
01 15.jun 18:30 Mesara Pufta 3:0 (SR) Orlovi
02 15.jun 19:15 VS Roll 6:0 (2:0) Protehel
13 18.jun 20:00 Mesara Pufta 3:1 (2:0) VS Roll
14 18.jun 20:45 Orlovi 0:3 (SR) Protehel
25 21.jun 18:30 Protehel 3:9 (2:2) Mesara Pufta
26 21.jun 19:15 VS Roll 3:0 (SR) Orlovi
Tabela P N I GR GD GP B
1. Mesara Pufta 3 0 0 +12 15 4 9
2. VS Roll 2 0 1 +7 10 3 6
3. Protehel 1 0 2 -6 6 12 3
4. Orlovi Diskvalifikovan

 

Grupa B
Meč Datum – Vreme Rezultat
03 15.jun 20:00 Eho Kafe 4:1 (1:0) Tvrd Orah
04 15.jun 20:45 Mimaks 1:1 (1:1) Auto Keš
15 18.jun 21:30 NT Eho Kafe 2:3 (1:2) Mimaks
16 18.jun 19:15 Tvrd Orah 4:4 (3:1) Auto Keš
27 21.jun 20:00 Auto Keš 4:4 (2:3) Eho Kafe
28 21.jun 20:45 Mimaks 1:1 (1:1) Tvrd ORah
Tabela P N I GR GD GP B
1. Mimaks 1 2 0 +1 5 4 5
2. Eho Kafe 1 1 1 +2 10 8 4
3. Auto Keš 0 3 0 0 9 9 3
4. Tvrd Orah 0 2 1 -3 6 9 2
Grupa C
Meč Datum – Vreme Rezultat
05 16.jun 18:30 T Gradnja 2:0 (2:0) Brka Bar
06 16.jun 19:15 Zar je bitno 3:6 (2:2) Fitnes klub Oktagon
17 19.jun 20:00 T Gradnja 5:2 (5:1) Zar je bitno
18 19.jun 20:45 Brka Bar 4:3 (2:1) Fitnes klub Oktagon
29 22.jun 18:30 Fitnes klub Oktagon 2:0 (2:0) T Gradnja
30 22.jun 19:15 Zar je bitno 2:1 (1:0) Brka Bar
Tabela P N I GR GD GP B
1. Fitnes klub Oktagon 2 0 1 +4 11 7 6
2. T Gradnja 2 0 1 +3 7 4 6
3. Brka Bar 1 0 2 -2 5 7 3
4. Zar je bitno 1 0 2 -5 7 12 3
Grupa D
Meč Datum – Vreme Rezultat
07 16.jun 20:00 Adaneks 6:0 (2:0) Tatini sinovi
08 16.jun 20:45 OFK Crvenka 2 5:1 (2:0) Crveni đavoli
19 19.jun 21:30 NT Adaneks 3:0 (2:0) OFK Crvenka 2
20 19.jun 19:15 Tatini sinovi 0:2 (0:2) Crveni đavoli
31 22.jun 20:00 Crveni đavoli 3:4 (0:2) Adaneks
32 22.jun 20:45 OFK Crvenka 2 5:4 (1:2) Tatini sinovi
Tabela P N I GR GD GP B
1. Adaneks 3 0 0 +10 13 3 9
2. OFK Crvenka 2 2 0 1 +2 10 8 6
3. Crveni đavoli 1 0 2 -3 6 9 3
4. Tatini sinovi 0 0 3 -9 4 13 0
Grupa E
Meč Datum – Vreme Rezultat
09 17.jun 18:30 Cvrle 3:3 (1:1) Eko nautik centar
10 17.jun 19:15 Perionica Agencija Jeni 0:5 (0:2) Samo vas gledamo
21 21.jun 21:30 NT Cvrle 3:1 (2:0) Perionica Agencija Jeni
22 20.jun 20:45 Eko nautik centar 1:5 (0:1) Samo vas gledamo
33 23.jun 21:30 NT Samo vas gledamo 1:3 (0:0) Cvrle
34 23.jun 19:15 Perionica Agencija Jeni 11:1(7:1) Eko nautik centar
Tabela P N I GR GD GP B
1. Cvrle 2 1 0 +4 9 5 7
2. Samo vas gledamo 2 0 1 +7 11 4 6
3. Perionica Agencija Jeni 1 0 2 +3 12 9 3
4. Eko nautik centar 0 1 2 -4 5 19 1
Grupa F
Meč Datum – Vreme Rezultat
11 17.jun 20:00 Kafe Igr.Zemlja čuda 2:2 (1:1) OFK Crvenka 1
12 17.jun 20:45 Klub Imperator Pančevo 2:4 (1:2) Mali Marko
23 20.jun 18:30 Kafe Igr. Zemlja čuda 3:1 (1:0) Klub Imp. Pančevo
24 20.jun 19:15 OFK Crvenka 1 4:3 (3:1) Mali Marko
35 23.jun 20:00 Mali Marko 1:0 (1:0) Kafe Igr.Zemlja čuda
36 23.jun 20:45 Klub Imperator Pančevo 2:9 (0:5) OFK Crvenka 1
Tabela P N I GR GD GP B
1. OFK Crvenka 1 2 1 0 +8 15 7 7
2. Mali Marko 2 0 1 +2 8 6 6
3. Kafe Igraonica Zemlja čuda 1 1 1 +1 5 4 4
4. Klub Imperator Pančevo 0 0 3 -11 5 16 0
Osminafinala
Meč Datum – Vreme Rezultat
37 24.jun 19:00  Mesara Pufta 3:1 (2:0) Brka Bar
38 24.jun 19:45  T Gradnja 2:1 (1:1) OFK Crvenka 2
39 24.jun 20:30  Cvrle 2:1 (1:1) Mali Marko
40 24.jun 21:15  Mimaks 1:3 (0:2) Auto Keš
41 25.jun 19:00  Fitnes klub Oktagon 3:5 (0:2) Perionica Agen. Jeni
42 25.jun 19:45  VS Roll 8:7p Eho Kafe
43 25.jun 20:30  OFK Crvenka 1 3:0 (0:0) Samo vas gledamo
44 25.jun 21:15  Adaneks 1:0 (0:0) Kafe Zemlja čuda
Četvrfinale
Meč Datum – Vreme Rezultat
45 26.jun 19:00  OFK Crvenka 1 2:5 Adaneks
46 26.jun 19:45  Cvrle 5:1 Auto Keš
47 26.jun 20:30  Perionica Agen. Jeni 1:4 VS Roll
48 26.jun 21:15  Mesara Pufta 8:7p T Gradnja
Polufinale
Meč Datum – Vreme Rezultat
49 27.jun 19:30  Mesara Pufta 1:2 (1:1) Cvrle
50 27.jun 20:15  VS Roll 3:4 (1:0) Adaneks
3. mesto
Meč Datum – Vreme Rezultat
51 28.jun 17:30  Mesara Pufta 5:2 VS Roll
Finale – 21. Trofej Vidovdana
Meč Datum – Vreme Rezultat
52 28.jun 19:00  Cvrle 6:1 Adaneks

Lista strelaca-Vidovdanski turnir 2013. - Borča - Trofej Vidovdana 2013 - I kolo

Povezane teme:

Ostavite odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena.

*

Poslednje iz Vidovdanski turnir

Idi na Vrh