Leva Obala Beograda Info – LOBI kao HOBI

Spisak studenata za putovanje u Austriju, Nemačku, Belgiju i Holandiju

u Društvo od
Tara – T2

Izabrano je 125 studenata Palilule, koji će u okviru projekta ove opštine „Studentske posete evropskim prestonicama kulture 2016“ između 7. i 14. marta jula i posetiti Austriju, Nemačku, Belgiju i Holandiju.

Prijavljivanje za putovanje počelo je 19. februara i trajalo je do 29. februara 2016. godin a Komisija je odabrala studente za pomenuto putovanje.

Spisak izabranih studenata:

1 Aleksa Joksović Mašinski fakultet
2 Aleksandar Backović Medicinski fakultet
3 Aleksandar Dimitrijević Mašinski fakultet
4 Aleksandar Nikolić Rudarsko geološki fakultet
5 Aleksandar Vukić Fakultet organizacionih nauka
6 Aleksandra Joksimović Mašinski fakultet
7 Aleksandra Juzbašić Filološki fakultet
8 Ana Janković Pravni fakultet
9 Ana Lojanica Biološki fakultet
10 Ana Stambolić Građevinski fakultet
11 Ana Timotijević Mašinski fakultet
12 Anastazija Gavrilović Ekonomski fakultet
13 Andrej Radulović Fakultet organizacionih nauka
14 Andreja Krstić Fakultet primenjenih umetnosti
15 Anđela Biševac Učiteljski fakultet
16 Anđela Dojčinović Filološki fakultet
17 Anđela Ivanović Ekonomski fakultet
18 Bogdan Petrović Fakultet primenjenih umetnosti
19 Bogdana Tomić Fakultet bezbednosti
20 Bojana Pilipović Poljopriredni fakultet
21 Bosko Ćulibrk Elektrotehnički fakultet
22 Danilo Mrdak Mašinski fakultet
23 Dario Jahić Fakultet organizacionih nauka
24 David Pavlović Mašinski fakultet
25 Dijana Denić Ekonomski fakultet
26 Dijana Zulfikarić Matematički fakultet
27 Dimitrije Ćurčić Tehnološko metalurški fakultet
28 Dimitrije Pejcić Mašinski fakultet
29 Đorđe Petrović Saobraćajni fakultet
30 Dušan Pilipović Matematički fakultet
31 Đorđe Cvrkotić Saobraćajni fakultet
32 Đorđe Radosavljević Pravni fakultet
33 Filip Marinković Mašinski fakultet
34 Filip Šolin Fakultet primenjenih umetnosti
35 Igor Žimbrek Šumarski fakultet
36 Irena Plaović Filološki fakultet
37 Isidora Milosavljević Fakultet dramskih umentnosti
38 Ivan Jović Saobraćajni fakultet
39 Ivana Janković Ekonomiski fakultet
40 Ivana Janković Biološki fakultet
41 Ivana Ristić Mašinski fakultet
42 Jakov Dimitrijević Tehnološko metalurški fakultet
43 Jelena Bulatović Šumarski fakultet
44 Jelena Dinić Ekonomski fakultet
45 Jelena Grozdanić Učiteljski fakultet
46 Jelena Jelić Filološki fakultet
47 Jelena Mladenović Fakultet organizacionih nauka
48 Jelena Nikolić Stomatološki fakultet
49 Jelisaveta Stošić Fakultet primenjenih umetnosti
50 Jovana Jović Pravni fakultet
51 Jovana Marković Fakultet organizacionih nauka
52 Jovana Mihajlović Fakultet primenjenih umenosti
53 Jovana Milić Fakultet bezbednosti
54 Jovana Milovanović Stomatološki fakultet
55 Jovana Stokić Filozofski fakultet
56 Jovana Zec Ekonomski fakultet
57 Jovana Zjačić Filozofski fakultet
58 Katarina Đorović Elektrotehnički fakultet
59 Katarina Karan Fakultet političkih nauka
60 Katarina Korićanac Filozofski fakultet
61 Katarina Popović Fakultet primenjenih umetnosti
62 Katarina Radulović Biološki fakultet
63 Katarina Savić Pravni fakultet
64 Katarina Šarunac Filozofski fakultet
65 Katarina Todorović Filozofski fakultet
66 Kristina Kovačević Filološki fakultet
67 Kristina Šike Učiteljski fakultet
68 Ksenija Maričić Fakultet političkih nauka
69 Lazar Gopčević Elektrotehnički fakultet
70 Lidija Tošović Geografski fakultet
71 Luka Radojević Elektrotehnički fakultet
72 Magdalena Drobnjaković Fakultet primenjenih umetnosti
73 Magdalena Nikolić Medicinski fakultet
74 Mariana Vučak Gerađevinski fakultet
75 Marina Gopčević Pravni fakultet
76 Marko Blanuša Učiteljski fakultet
77 Marko Bogavac Ekonomski fakultet
78 Marko Božović Sabraćajni fakultet
79 Marko Kaplanović Fakultet organizacionih nauka
80 Marko Maras Građevinski fakultet
81 Matija Veljković Fakultet organizacionih nauka
82 Milan Aleksic Biološki fakultet
83 Milica Ilić Fakultet organizacionih nauka
84 Milica Isaković Veterinarski fakultet
85 Milica Lazarević Fakultet organizacionih nauka
86 Milica Martinović Medicinski fakultet
87 Milica Miketić Medicinski fakultet
88 Milica Radić Mašinski fakultet
89 Milica Ristić Medicinski fakultet
90 Miloš Marinčevski Fakultet političkih nauka
91 Miljana Javorac Stomatološki fakultet
92 Miljana Stojanović Tehnološko metalurški fakultet
93 Mina Radivojević Muzička umetnost
94 Minja Mladenović Aritektonski fakultet master
95 Mirjana Babic Stomatološki fakultet
96 Natalija Jevtović Filološki fakultet
97 Nataša Blagojević Geografski fakultet
98 Nataša Čupić Tehnološko metalurški
99 Nebojša Neša Serafimovski Elektrotehnički fakultet
100 Nemanja Janjić Saobraćajni fakultet
101 Nenad Avramović Fakultet likovnih umetnosti
102 Nevena Višnjić Farmaceutski fakultet
103 Nevena Zivković Ekonomski fakultet
104 Nikola Milić Elektrotehnički fakultet
105 Nikolina Berak Ekonomski fakultet
106 Ognjen Kostić Arhitektonski fakultet
107 Pavle Kaplenac Fakultet primenjenih umetnosti
108 Peđa Bašić Saobraćajni fakultet
109 Petar Blagojević Pravni fakultet
110 Petar Dodić Fakultet političkih nauka
111 Petar Srdanović Filozofski fakultet
112 Radoš Samardzić Fakultet organizacionih nauka
113 Sandra Đinovski Filološki fakultet
114 Sandra Rakić Fakultet organizacionih nauka
115 Sandra Srejić Fakultet organizacionih nauka
116 Sanja Kolarević Filološki fakultet
117 Sanja Petkovski Tehnološko metalurrški fakultet
118 Slavko Gavrić Mašinski fakultet
119 Snežana Ilić Mašinski fakultet
120 Sonja Tošić Šumarski fakultet
121 Stefan Jovanov Mašinski fakultet
122 Stefan Mladenović Fakultet sporta i fizičkih aktivnosti
123 Tamara Dukić Filološki fakultet
124 Tamara Miljković Šumarski fakultet
125 Tamara Simović Sumarski fakulet
126 Tanja Stošić Filološki fakultet
127 Tatjana Šotra Medicinski fakultet
128 Teodora Inić Ekonomski fakultet
129 Teodora Lukić Biološki fakultet
130 Teodora Nikolic Fakultet likovnih umetnosti
131 Teodora Vićentić Fakultet za fizičku hemiju
132 Tiana Bulajić Fakultet primenjenih umetnosti
133 Tijana Joksović Fakultet političkih nauka
134 Tina Vuković Farmaceutski fakultet
135 Uroš Marić Poljoprivredni fakulet
136 Verica Nesovanović Pravni fakultet
137 Vladimir Obućina Elektrotehnički fakultet
138 Željko Spica Fakultet primenjenih umetnosti

Zanimljivo:  Svete mošti rostovsko-jaroslavskih svetitelja u Hramu Svetog Oca Nikolaja u Borči

Studenti uživajte, upoznajte ljude i kulturu pomenutih država i gradova a za voljene obavezno kupite magnetiće ?

Povezane teme:

Ostavite odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poslednje iz Društvo

Idi na Vrh