in

U apotekama na levoj obali konačno dovoljno zaštitnih maski i rukavica

Iako je dugo vladala nestašica maski, naročito u apotekama i prodajnim objektima na levoj obali, kako saznajemo od sugrađana, situacija je danas drastično bolja.

Mnoge od apoteka snabdele su se kako maskama tako i rukavicama, pa je sad sugrađanima daleko lakše da dođu do ove vrste zaštite.

Prema rečima sugrađana, maske su danas kupovali kako u državnim apotekama apotekarske ustanove Beograd, tako i u prvatnim apotekama, ali i u objektima poput Lilija.

Cene maski varijaju od 85 do 125 dinara po komadu, a količina za kupovinu je ograničena na najviše 10 komada.

Očekujemo da će se tokom sledeće nedelje i ova nestašica potpuno prevazići i da će svi sugrađani moći da nabave dovoljne količine zaštitnih maski i rukavica.

Sugrađanima preporučujemo da zaštitne maske nose u objektima gde boravi veliki broj ljudi, dakle kada idu u nabavku.

Leave a Reply

Jugoslovensko dramsko pozorište

Gledajte najbolje predstave JDP-a online

mala matura

Važno obaveštenje za sve školarce