Vidovdanski turnir 2014 Borča - SPECIJAL - Trofej Vidovdana 2014
Vidovdanski turnir 2014 Borča - SPECIJAL - Trofej Vidovdana 2014

Vidovdanski turnir 2014. Borča – SPECIJAL

u Vidovdanski turnir 2014

U Brazilu je počelo Svetsko prvenstvo u fudbalu a u Borči Vidovdanski turnir u malom fudbalu. Simbolike definitivno ima, samo je pitanje da li će biti više gledalaca ispred malih TV ekrana ili na tribinama Vidovdanskog terena u Centru 3.

Ovaj Vidovdanski turnir drugačiji je od prethodnih jer poseduje notu humanitarnog karaktera – deo novca će biti uplaćen na račun za pomoć ugroženima u poplavama.

Na turniru „Trofej Vidovdana 2014“, koji traje do 28. juna, učestvuju 24 ekipe koje će se boriti za prelazni trofej koji donosi nagradu od 180.000 dinara. Ukupan nagradni fond je 300.000 dinara dok je 48.000 dinara namenjeno za humanitarnu pomoć. Biće odigrane 52 utakmice u 15 dana takmičenja.

Pogledajte raspored svih utakmica, rezultate odigranih, tabele, parove i poredak ekipa, kao i ostale zanimljivosti u vezi sa Vidovdanskim turnirom 2014. u Borči.

Napominjemo da su rasporedi podložni promenama, stoga kontaktirajte organizatora povodom termina odigravanja utakmica.

Grupe Vidovdanski turnir 2014


[divide style=”2″]

GRUPA A
Meč Datum Vreme Rezultat
01 14.jun 19:00 Dobar Znak 5-0 Brka Bar
02 14.jun 19:45 Staklo Savić 1-2 Samo vas gledamo
13 17.jun 20:30 Dobar Znak 1-1 Staklo Savić
14 17.jun 21:15 Brka Bar 2-6 Samo vas gledamo
25 20.jun 19:00 Samo vas gledamo 5-2 Dobar Znak
26 20.jun 19:45 Staklo Savić 3-0 Brka Bar
Tabela P N I GR GD GP B
1. Samo vas gledamo 3 0 0 +5 8 3 6
2. Dobar Znak 1 1 1 +2 8 6 4
3. Staklo Savić 1 1 1 +2 5 3 4
4. Brka Bar 0 0 3 -12 2 14 0


[divide style=”2″]

GRUPA B
Meč Datum Vreme Rezultat
03 14.jun 20:30 Auto Keš 8-2 Chipsy
04 19.jun 21:15 Kafana Zora/Euro Motus 6-1 Tvrd Orah
15 17.jun 21:45 N Auto Keš 2-3 Kafana Zora/Euro Motus
16 17.jun 19:45 Chipsy 2-3 Tvrd Orah
27 20.jun 20:30 Tvrd Orah 2-7 Auto Keš
28 20.jun 21:15 Kafana Zora/Euro Motus 5-1 Chipsy
Tabela P N I GR GD GP B
1. Kafana Zora/Euro Motus 3 0 0 +10 14 4 9
2. Auto Keš 2 0 1 +10 17 7 6
3. Tvrd Orah 1 0 2 -9 6 15 3
4. Chipsy 0 0 3 -11 5 16 0


[divide style=”2″]

GRUPA C
Meč Datum Vreme Rezultat
05 15.jun 21:45 N VS Roll 2-2 Protehel
06 15.jun 19:45 Menjačnica Kodeks 3-2 Kladionica Soccer
17 18.jun 20:30 VS Roll 2-2 Menjačnica Kodeks
18 18.jun 21:15 Protehel 3-0 Kladionica Soccer
29 21.jun 19:00 Kladionica Soccer 0-3 (SR)
VS Roll
30 21.jun 19:45 Menjačnica Kodeks 2-3 Protehel
Tabela P N I GR GD GP B
1. Protehel 2 1 0 +4 8 4 7
2. VS Roll 1 2 0 +3 7 4 5
3. Menjačnica Kodeks 1 1 1 0 7 7 4
4. Kladionica Soccer 0 0 3 -7 2 9 0


[divide style=”2″]

GRUPA D
Meč Datum Vreme Rezultat
07 15.jun 20:30 Eho Kafe Ukrina 2-1 Pitine
08 15.jun 21:15 Malo Društvo Anđelija 1-4 Mali Marko Kafe Bonaca
19 18.jun 19:00 Eho Kafe Ukrina 6-1 Malo Društvo Anđelija
20 18.jun 19:45 Pitine 1-4 Mali Marko Kafe Bonaca
31 21.jun 20:30 Mali Marko Kafe Bonaca 4-5 Eho Kafe Ukrina
32 21.jun 21:15 Malo Društvo Anđelija 0-1 Pitine
Tabela P N I GR GD GP B
1. Eho Kafe Ukrina 3 0 0 +7 13 6 9
2. Mali Marko Kafe Bonaca 2 0 1 +5 12 7 6
3. Pitine 1 0 2 -3 1 6 3
4. Malo Društvo Anđelija 0 0 3 -9 2 11 0


[divide style=”2″]

GRUPA E
Meč Datum Vreme Rezultat
09 16.jun 19:00 Kod Sebe i Šurde 3-4 Dunex/T Gradnja
10 16.jun 19:45 AS Duki 2-2 Shorty
21 18.jun 21:45 N Kod Sebe i Šurde 4-2 AS Duki
22 19.jun 21:15 Dunex/T Gradnja 3-5 Shorty
33 22.jun 19:00 Shorty 2-3 Kod Sebe i Šurde
34 22.jun 19:45 AS Duki 3-3 Dunex/T Gradnja
Tabela P N I GR GD GP B
1. Kod Sebe i Šurde 2 0 1 +2 10 8 6
2. Shorty 1 1 1 +1 9 8 4
3. Dunex/T Gradnja 1 1 1 -1 10 11 4
4. AS Duki 0 2 1 -2 7 9 2


[divide style=”2″]

GRUPA F
Meč Datum Vreme Rezultat
11 16.jun 20:30 Adaneks 4-1 Mesara Karlito
12 16.jun 21:45 N Beli Anđeo 2-4 Kafe Boss
23 19.jun 19:00 Adaneks 3-2 Beli Anđeo
24 19.jun 19:45 Mesara Karlito 1-6 Kafe Boss
35 22.jun 20:30 Kafe Boss 1-3 Adaneks
36 22.jun 21:15 Beli Anđeo 9-2 Mesara Karlito
Tabela P N I GR GD GP B
1. Adaneks 3 0 0 +6 10 4 9
2. Kafe Boss 2 0 1 +5 11 6 6
3. Beli Anđeo 1 0 2 +4 13 9 3
4. Mesara Karlito 0 0 3 -15 4 19 0


[divide style=”2″]

Osminafinala
Meč Datum – Vreme Rezultat
37/O1 24.jun 19:00  Samo vas gledamo 5-0 Kafe Beli Anđeo
38/O2 24.jun 19:45  VS Roll 1-6 Mali Marko Kafe Bonaca
39/O3 24.jun 20:30  Kod Sebe i Šurde 5-7 Kafe Boss
40/O4 24.jun 21:15  Euro Motus 4-2 T Gradnja
41/O5 25.jun 19:00  Protehel 3-4 Menjačnica Kodeks
42/O6 25.jun 19:45  Dobar Znak 5-1 Auto Keš
43/O7 25.jun 20:30  Adaneks 1-1 (p) Shorty
44/O8 25.jun 21:15  Eho Kafe Ukrina 4-0 Staklo Savić


[divide style=”2″]

Četvrfinale
Meč Datum – Vreme Rezultat
45/Č1 26.jun 19:00  Adaneks 2-2 (p) Eho Kafe Ukrina
46/Č2 26.jun 19:45  Menjačnica Kodeks 3-2 Dobar Znak
47/Č3 26.jun 20:30  Kafe Boss 3-1 Euro Motus
48/Č4 26.jun 21:15  Samo vas gledamo 5-3 Mali Marko Bonaca


[divide style=”2″]

Polufinale
Meč Datum – Vreme Rezultat
49 27.jun 19:30  Samo vas gledamo 1-3 Kafe Boss
50 27.jun 20:15  Menjačnica Kodeks 1-5 Adaneks


[divide style=”2″]

3. mesto
Meč Datum – Vreme Rezultat
51 28.jun 17:45  Samo vas gledamo 4-3 Menjačnica Kodeks


[divide style=”2″]

Finale – 22. Trofej Vidovdana
Meč Datum – Vreme Rezultat
52 28.jun 19:30  Kafe Boss POBEDNIK
2-2 (p) Adaneks

Ostavite odgovor

Your email address will not be published.

*

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Poslednje od Vidovdanski turnir 2014

Idi na VRH