Leva Obala Beograda Info – LOBI kao HOBI

Vidovdanski turnir 2014 Borča - SPECIJAL - Trofej Vidovdana 2014

Vidovdanski turnir 2014. Borča – SPECIJAL

u Vidovdanski turnir 2014 od

U Brazilu je počelo Svetsko prvenstvo u fudbalu a u Borči Vidovdanski turnir u malom fudbalu. Simbolike definitivno ima, samo je pitanje da li će biti više gledalaca ispred malih TV ekrana ili na tribinama Vidovdanskog terena u Centru 3.

Ovaj Vidovdanski turnir drugačiji je od prethodnih jer poseduje notu humanitarnog karaktera – deo novca će biti uplaćen na račun za pomoć ugroženima u poplavama.

Na turniru „Trofej Vidovdana 2014“, koji traje do 28. juna, učestvuju 24 ekipe koje će se boriti za prelazni trofej koji donosi nagradu od 180.000 dinara. Ukupan nagradni fond je 300.000 dinara dok je 48.000 dinara namenjeno za humanitarnu pomoć. Biće odigrane 52 utakmice u 15 dana takmičenja.

Pogledajte raspored svih utakmica, rezultate odigranih, tabele, parove i poredak ekipa, kao i ostale zanimljivosti u vezi sa Vidovdanskim turnirom 2014. u Borči.

Napominjemo da su rasporedi podložni promenama, stoga kontaktirajte organizatora povodom termina odigravanja utakmica.

Grupe Vidovdanski turnir 2014


[divide style=”2″]

GRUPA A
MečDatumVremeRezultat
0114.jun19:00Dobar Znak5-0Brka Bar
0214.jun19:45Staklo Savić1-2Samo vas gledamo
1317.jun20:30Dobar Znak1-1Staklo Savić
1417.jun21:15Brka Bar2-6Samo vas gledamo
2520.jun19:00Samo vas gledamo5-2Dobar Znak
2620.jun19:45Staklo Savić3-0Brka Bar
TabelaPNIGRGDGPB
1.Samo vas gledamo3+5836
2.Dobar Znak111+2864
3.Staklo Savić111+2534
4.Brka Bar3-12214


[divide style=”2″]

GRUPA B
MečDatumVremeRezultat
0314.jun20:30Auto Keš8-2Chipsy
0419.jun21:15Kafana Zora/Euro Motus6-1Tvrd Orah
1517.jun21:45 NAuto Keš2-3Kafana Zora/Euro Motus
1617.jun19:45Chipsy2-3Tvrd Orah
2720.jun20:30Tvrd Orah2-7Auto Keš
2820.jun21:15Kafana Zora/Euro Motus5-1Chipsy
Zanimljivo:  Vidovdanski teren uništen godinu dana od renoviranja
TabelaPNIGRGDGPB
1.Kafana Zora/Euro Motus3+101449
2.Auto Keš21+101776
3.Tvrd Orah12-96153
4.Chipsy3-11516


[divide style=”2″]

GRUPA C
MečDatumVremeRezultat
0515.jun21:45 NVS Roll2-2Protehel
0615.jun19:45Menjačnica Kodeks3-2Kladionica Soccer
1718.jun20:30VS Roll2-2Menjačnica Kodeks
1818.jun21:15Protehel3-0Kladionica Soccer
2921.jun19:00Kladionica Soccer0-3 (SR)
VS Roll
3021.jun19:45Menjačnica Kodeks2-3Protehel
TabelaPNIGRGDGPB
1.Protehel21+4847
2.VS Roll12+3745
3.Menjačnica Kodeks111774
4.Kladionica Soccer3-729


[divide style=”2″]

GRUPA D
MečDatumVremeRezultat
0715.jun20:30Eho Kafe Ukrina2-1Pitine
0815.jun21:15Malo Društvo Anđelija1-4Mali Marko Kafe Bonaca
1918.jun19:00Eho Kafe Ukrina6-1Malo Društvo Anđelija
2018.jun19:45Pitine1-4Mali Marko Kafe Bonaca
3121.jun20:30Mali Marko Kafe Bonaca4-5Eho Kafe Ukrina
3221.jun21:15Malo Društvo Anđelija0-1Pitine
TabelaPNIGRGDGPB
1.Eho Kafe Ukrina3+71369
2.Mali Marko Kafe Bonaca21+51276
3.Pitine12-3163
4.Malo Društvo Anđelija3-9211


[divide style=”2″]

GRUPA E
MečDatumVremeRezultat
0916.jun19:00Kod Sebe i Šurde3-4Dunex/T Gradnja
1016.jun19:45AS Duki2-2Shorty
2118.jun21:45 NKod Sebe i Šurde4-2AS Duki
2219.jun21:15Dunex/T Gradnja3-5Shorty
3322.jun19:00Shorty2-3Kod Sebe i Šurde
3422.jun19:45AS Duki3-3Dunex/T Gradnja
TabelaPNIGRGDGPB
1.Kod Sebe i Šurde21+21086
2.Shorty111+1984
3.Dunex/T Gradnja111-110114
4.AS Duki21-2792


[divide style=”2″]

GRUPA F
MečDatumVremeRezultat
1116.jun20:30Adaneks4-1Mesara Karlito
1216.jun21:45 NBeli Anđeo2-4Kafe Boss
2319.jun19:00Adaneks3-2Beli Anđeo
2419.jun19:45Mesara Karlito1-6Kafe Boss
3522.jun20:30Kafe Boss1-3Adaneks
3622.jun21:15Beli Anđeo9-2Mesara Karlito
Zanimljivo:  Vidovdanski teren uništen godinu dana od renoviranja
TabelaPNIGRGDGPB
1.Adaneks3+61049
2.Kafe Boss21+51166
3.Beli Anđeo12+41393
4.Mesara Karlito3-15419


[divide style=”2″]

Osminafinala
MečDatum – VremeRezultat
37/O124.jun 19:00 Samo vas gledamo5-0Kafe Beli Anđeo
38/O224.jun 19:45 VS Roll1-6Mali Marko Kafe Bonaca
39/O324.jun 20:30 Kod Sebe i Šurde5-7Kafe Boss
40/O424.jun 21:15 Euro Motus4-2T Gradnja
41/O525.jun 19:00 Protehel3-4Menjačnica Kodeks
42/O625.jun 19:45 Dobar Znak5-1Auto Keš
43/O725.jun 20:30 Adaneks1-1 (p)Shorty
44/O825.jun 21:15 Eho Kafe Ukrina4-0Staklo Savić


[divide style=”2″]

Četvrfinale
MečDatum – VremeRezultat
45/Č126.jun 19:00 Adaneks2-2 (p)Eho Kafe Ukrina
46/Č226.jun 19:45 Menjačnica Kodeks3-2Dobar Znak
47/Č326.jun 20:30 Kafe Boss3-1Euro Motus
48/Č426.jun 21:15 Samo vas gledamo5-3Mali Marko Bonaca


[divide style=”2″]

Polufinale
MečDatum – VremeRezultat
4927.jun 19:30 Samo vas gledamo1-3Kafe Boss
5027.jun 20:15 Menjačnica Kodeks1-5Adaneks


[divide style=”2″]

3. mesto
MečDatum – VremeRezultat
5128.jun 17:45 Samo vas gledamo4-3Menjačnica Kodeks


[divide style=”2″]

Finale – 22. Trofej Vidovdana
MečDatum – VremeRezultat
5228.jun 19:30 Kafe Boss POBEDNIK
2-2 (p)Adaneks
Povezane teme:

Ostavite odgovor

Vaša email adresa neće biti objavljena.

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Poslednje iz Vidovdanski turnir 2014

Idi na Vrh