Prodaja/proizvodnja

  • Za stalno
  • Borča

Sajt Hardlim

Lim iz prve ruke

OPERATER U PROIZVODNjI

Opis posla:

• Rukovanje automatizovanim mašinama za pravljenje lima, prema uputstvima za rad ;

• Izrada standardnih i nestandardnih proizvoda od lima na zahtev kupaca

• Kontrola kvaliteta gotovih proizvoda, kako bi se osigurala usaglašenost sa radnim nalogom ;

• Učestvovanje u operacijama redovnog i preventivnog održavanja ;

• Održavanje čistoće proizvodnih mašina i radnog okruženja ;

• Korišćenje zaštitne opreme i procedura za bezbedan rad ;

Uslovi :

• Minimum srednja školska sprema, poželjno tehničke struke,

• iskustvo u radu sa limovima i proizvodima od lima ;

• iskustvo u radu na CNC mašinama, apipongu, apkant presi, makazama za sečenje lima, plazmi za sečenje lima – poželjno;

• Precizan, odgovoran, posvećen poslu koji se obavlja u skladu sa pravilima i procesima,

Ukoliko ste zainteresovani za poziciju i Vaš profil odgovara navedenim kriterijumima, pozivamo Vas da pošaljete biografiju sa motivacionim pismom, elektronskim putem:

hardlim@outlook.com

Samo kandidati koji uđu u najuži izbor će biti kontaktirani.

Kontakt 0606166408

Da biste se prijavili za ovaj posao pošaljite vaše podatke na limplex100@gmail.com